Skoči na glavno vsebino

Senožeško nebo so zadnji delovni četrtek v mesecu decembru razsvetlile prav posebne zvezdice. Otroci iz vrtca so pričarali predstavo o luni zaspanki, ki je s svojo pozabljivostjo nasmejala in hkrati očarala polno senožeško dvorano.

Učenci naše šole so navdušili z glasbeno igro V kraljestvu zlate lune, recitacijami in novoletnimi mislimi. Oder so napolnile tudi najmlajše članice Plesnega društva Srebrna.

Kot se za prednovoletni čas spodobi, je otroke obiskal dedek Mraz, ki pa seveda ni prišel praznih rok. Ubrano je zapel s pevci naše šole in prisluhnil še občuteno zapeti božični pesmi v izvedbi Karin Može Pavlin in Ane Marinšek. Očarani poslušalci so se razšli v želji, da otroke čimprej spet vidijo na odru.

 

                                                                                                           Učenci in učiteljice                                                                        

Ste že prebrali?

Dostopnost